Sjabloon

Sys:mdsr: verschil tussen versies

Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
 
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 2: Regel 2:
{| {{sys:table:class}}
{| {{sys:table:class}}
|{{sys:table:caption|colspan=4}}|Kop
|{{sys:table:caption|colspan=4}}|Kop
|-
|Code
|Pad
|Vervangen door
|-
|-
|<nowiki>{{I1}}</nowiki>
|<nowiki>{{I1}}</nowiki>
|{{I1}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
|{{I1}}  
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
|-
|-
|<nowiki>{{I2}}</nowiki>
|<nowiki>{{I2}}</nowiki>
|{{I2}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
|{{I2}}
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
|-
|-
|<nowiki>{{imsr}}</nowiki>
|<nowiki>{{imsr}}</nowiki>
|{{imsr}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki>
|{{imsr}}
|<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki>
|-
|-
| <nowiki>{{mdsr}}</nowiki>
| <nowiki>{{mdsr}}</nowiki>
|{{mdsr}}
|{{mdsr}}
|
|-
|-
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
|{{mdsr:icon}}
|{{mdsr:icon}}
|
|-
|-
|<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki>
|<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki>
|{{mdsr:imsr}}
|{{mdsr:imsr}}
|
|-
|-
|<nowiki>{{mdsr:kml}}</nowiki>
|<nowiki>{{mdsr:kml}}</nowiki>
|{{mdsr:kml}}
|{{mdsr:kml}}
|
|}
|}
* <nowiki>{{I1}}</nowiki> {{I1}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
* <nowiki>{{I2}}</nowiki> {{I2}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki>
* <nowiki>{{imsr}}</nowiki> {{imsr}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki>
* <nowiki>{{mdsr}}</nowiki> {{mdsr}}
* <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> {{mdsr:icon}}
* <nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki> {{mdsr:imsr}}
* <nowiki>{{mdsr:kml}}</nowiki> {{mdsr:kml}}

Huidige versie van 26 dec 2025 om 17:05

Sjablonen met paden naar de mediaserver. bevat alle afbeeldingen, iconen en kml bestanden

Kop
Code Pad Vervangen door
{{I1}} https://mdsr.webemotion.nl/icon/ {{mdsr:icon}}
{{I2}} https://www.webemotion.nl/media/ {{mdsr:icon}}
{{imsr}} https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ {{mdsr:imsr}}
{{mdsr}} https://mdsr.webemotion.nl/
{{mdsr:icon}} https://mdsr.webemotion.nl/icon/
{{mdsr:imsr}} https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/
{{mdsr:kml}} https://mdsr.webemotion.nl/kml/