Sys:mdsr: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| {{sys:table:class}} | {| {{sys:table:class}} | ||
|{{sys:table:caption|colspan=4}}|Kop | |{{sys:table:caption|colspan=4}}|Kop | ||
|- | |||
|Code | |||
|Pad | |||
|Vervangen door | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{I1}}</nowiki> | |<nowiki>{{I1}}</nowiki> | ||
|{{I1}} | |{{I1}} | ||
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{I2}}</nowiki> | |<nowiki>{{I2}}</nowiki> | ||
|{{I2}} | |{{I2}} | ||
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{imsr}}</nowiki> | |<nowiki>{{imsr}}</nowiki> | ||
|{{imsr}} | |{{imsr}} | ||
|<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki> | |||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{mdsr}}</nowiki> | | <nowiki>{{mdsr}}</nowiki> | ||
|{{mdsr}} | |{{mdsr}} | ||
| | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | |<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | ||
|{{mdsr:icon}} | |{{mdsr:icon}} | ||
| | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki> | |<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki> | ||
|{{mdsr:imsr}} | |{{mdsr:imsr}} | ||
| | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{mdsr:kml}}</nowiki> | |<nowiki>{{mdsr:kml}}</nowiki> | ||
|{{mdsr:kml}} | |{{mdsr:kml}} | ||
| | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 26 dec 2025 om 17:05
Sjablonen met paden naar de mediaserver. bevat alle afbeeldingen, iconen en kml bestanden
| Kop | |||
| Code | Pad | Vervangen door | |
| {{I1}} | https://mdsr.webemotion.nl/icon/ | {{mdsr:icon}} | |
| {{I2}} | https://www.webemotion.nl/media/ | {{mdsr:icon}} | |
| {{imsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ | {{mdsr:imsr}} | |
| {{mdsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/ | ||
| {{mdsr:icon}} | https://mdsr.webemotion.nl/icon/ | ||
| {{mdsr:imsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ | ||
| {{mdsr:kml}} | https://mdsr.webemotion.nl/kml/ | ||