Sys:mdsr: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Sjablonen met paden naar de mediaserver. bevat alle afbeeldingen, iconen en kml bestanden | Sjablonen met paden naar de mediaserver. bevat alle afbeeldingen, iconen en kml bestanden | ||
{| {{sys:table:class}} | |||
|{{sys:table:caption|colspan=4}}|Kop | |||
|- | |||
|<nowiki>{{I1}}</nowiki> | |||
|{{I1}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | |||
|- | |||
|<nowiki>{{I2}}</nowiki> | |||
|{{I2}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | |||
|- | |||
|<nowiki>{{imsr}}</nowiki> | |||
|{{imsr}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki> | |||
|- | |||
| <nowiki>{{mdsr}}</nowiki> | |||
|{{mdsr}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | |||
|{{mdsr:icon}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki> | |||
|{{mdsr:imsr}} | |||
|- | |||
|<nowiki>{{mdsr:kml}}</nowiki> | |||
|{{mdsr:kml}} | |||
|} | |||
* <nowiki>{{I1}}</nowiki> {{I1}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | * <nowiki>{{I1}}</nowiki> {{I1}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | ||
* <nowiki>{{I2}}</nowiki> {{I2}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | * <nowiki>{{I2}}</nowiki> {{I2}} Vervangen door <nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | ||
Versie van 26 dec 2025 17:01
Sjablonen met paden naar de mediaserver. bevat alle afbeeldingen, iconen en kml bestanden
| Kop | |||
| {{I1}} | https://mdsr.webemotion.nl/icon/ Vervangen door {{mdsr:icon}} | ||
| {{I2}} | https://www.webemotion.nl/media/ Vervangen door {{mdsr:icon}} | ||
| {{imsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ Vervangen door {{mdsr:imsr}} | ||
| {{mdsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/ | ||
| {{mdsr:icon}} | https://mdsr.webemotion.nl/icon/ | ||
| {{mdsr:imsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ | ||
| {{mdsr:kml}} | https://mdsr.webemotion.nl/kml/ | ||
- {{I1}} https://mdsr.webemotion.nl/icon/ Vervangen door {{mdsr:icon}}
- {{I2}} https://www.webemotion.nl/media/ Vervangen door {{mdsr:icon}}
- {{imsr}} https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ Vervangen door {{mdsr:imsr}}
- {{mdsr}} https://mdsr.webemotion.nl/
- {{mdsr:icon}} https://mdsr.webemotion.nl/icon/
- {{mdsr:imsr}} https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/
- {{mdsr:kml}} https://mdsr.webemotion.nl/kml/