Sys:mdsr: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| {{sys:table:class}} | {| {{sys:table:class}} | ||
|{{sys:table:caption|colspan=4}}|Kop | |{{sys:table:caption|colspan=4}}|Kop | ||
|- | |||
|Code | |||
|Pad | |||
|Vervangen door | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{I1}}</nowiki> | |<nowiki>{{I1}}</nowiki> | ||
|{{I1}} | |{{I1}} | ||
| | |<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{I2}}</nowiki> | |<nowiki>{{I2}}</nowiki> | ||
|{{I2}} | |{{I2}} | ||
| | |<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | ||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{imsr}}</nowiki> | |<nowiki>{{imsr}}</nowiki> | ||
|{{imsr}} | |{{imsr}} | ||
| | |<nowiki>{{mdsr:imsr}}</nowiki> | ||
|- | |- | ||
| <nowiki>{{mdsr}}</nowiki> | | <nowiki>{{mdsr}}</nowiki> | ||
|{{mdsr}} | |{{mdsr}} | ||
| | |||
|- | |- | ||
|<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | |<nowiki>{{mdsr:icon}}</nowiki> | ||
Versie van 26 dec 2025 17:04
Sjablonen met paden naar de mediaserver. bevat alle afbeeldingen, iconen en kml bestanden
| Kop | |||
| Code | Pad | Vervangen door | |
| {{I1}} | https://mdsr.webemotion.nl/icon/ | {{mdsr:icon}} | |
| {{I2}} | https://www.webemotion.nl/media/ | {{mdsr:icon}} | |
| {{imsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ | {{mdsr:imsr}} | |
| {{mdsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/ | ||
| {{mdsr:icon}} | https://mdsr.webemotion.nl/icon/ | ||
| {{mdsr:imsr}} | https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ | ||
| {{mdsr:kml}} | https://mdsr.webemotion.nl/kml/ | ||
- {{I1}} https://mdsr.webemotion.nl/icon/ Vervangen door {{mdsr:icon}}
- {{I2}} https://www.webemotion.nl/media/ Vervangen door {{mdsr:icon}}
- {{imsr}} https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/ Vervangen door {{mdsr:imsr}}
- {{mdsr}} https://mdsr.webemotion.nl/
- {{mdsr:icon}} https://mdsr.webemotion.nl/icon/
- {{mdsr:imsr}} https://mdsr.webemotion.nl/imsr/i/
- {{mdsr:kml}} https://mdsr.webemotion.nl/kml/